Bayrak’tan yeni müdüre övgü Gençlerimiz için şans

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Arif Özsoy’a hayırlı olsuna gitti.

Bayrak’tan yeni müdüre övgü Gençlerimiz için şans

Başkan Bayrak yeni il müdürünün projelerini çok beğendiğini söyledi kocaali 
Bakanlıkların birleşmesinin ardından KYK İl Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü’de tek çatı altında toplandı. Müteahhitler Birliği Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak Arif Özsoy’u ziyaret etti. Yeni dönemde hayata geçirilecek projeleri dinleyen müteahhitler Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün projelerini çok beğendi. Başkan Bayrak “Arif Özsoy müdürümüzün hazırladığı projeler gençlerimizin daha çok spora ve sosyal hayata entegre olmasını sağlayacak. Projeleri dinleyince bu dönem gençlik için şans demekten kendimi alamadım” dedi

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Arif Özsoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şehrin atanmış bürokratlardan beklentilerini aktaran Müteahhitler Birliği Yönetimi iki kurumun tek çatı altında toplandığı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün yeni dönem projelerini dinledi. Gerek üniversitede okuyan öğrenciler gerekse Sakarya gençliği ile ilgili projeler birlik yönetimi tarafından beğenildi. Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak gençliğe hizmet noktasında üzerlerine düşen her görevi yapmaya hazır olduklarını ifade etti.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER