Bayramlaşma; İş ve Siyaset Dünyasını MÜSİAD ’da Buluşturdu

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Bayramlaşma programı MÜSİAD Şube hizmet binasında yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Bayramlaşma; İş ve Siyaset Dünyasını MÜSİAD ’da Buluşturdu

Bayramlaşma Programına Ak Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Bir Önceki Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, SAMİB Başkanı Günay Güneş, BELPAŞ Genel  Müdürü Osman Çelik, MÜSİAD Sakarya üyeleri ve birçok iş adamı katıldı.

Bayramların birlik ve beraberliğine dikkat çeken MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ;

“Bir ay boyunca bir büyük kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık. Şehrimizde, mahallemizde, akrabalarımızla, komşularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi, suyumuzu bölüştük. Nihayet, bayramımızı da idrak ediyoruz. Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.

Böyle güzel bir günde siz değerli işadamlarımızın ve siyasetçilerimizin programımıza katılımlarınızdan dolayı her birinize teşekkür ederim. Geleneksel hale gelen bu programların birbirimizle daha iyi kaynaşmamıza ve birliktelik kültürümüze katkıda bulunmaktadır. Bu doğrultuda hem üyelerimizle, hem de İlimizin değerli protokol üyeleriyle birlikte olarak hasbihal etmiş oluyoruz, milletçe yardımlaşmanın doruğa çıktığı bir bayramı daha huzur içinde yaşmaktayız. “Bu huzur iklimini bize sağlayan Yüce Rabbimize şükrederken; bu vatan için canını feda eden şehitlerimizi de bir kez daha rahmetle anarak bütün Müslüman Alemi’nin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum, dedi.
 

Sakarya MÜSİAD

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER