Belediye Park’ta Son Rötuşlar Yapılıyor

Arifiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımına devam edilen Belediye Park’ta çalışmaların sonuna gelindi.

Belediye Park’ta Son Rötuşlar Yapılıyor

Arifbey Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan ve daha öncesinde atıl okul bahçesi olan 2690 metrekare yüzölçümlü park alanında, Park ve Bahçeler Müdürlüğünce mevcut ağaçlar korunarak hazırlanan proje doğrultusunda zemin iyileştirme, sert zemin, toprak zemin, elektrik tesisatı, aydınlatma tesisatı, otomatik sulama tesisatı ve çim serme işlemleri tamamlandı.


Yeni Parklar ve yeşil alanlar oluşturmak için çalışmalarını hızla sürdürdüklerini belirten Başkan İsmail Karakullukçu; yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte tüm parkların bakım ve onarım çalışmalarını yaptıklarını vurguladı.
Karakullukçu şöyle sürdürdü; “İlçemize yeni bir park kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Yaptığımız düzenlemelerle birlikte atıl olan okul bahçesini mevcut yeşil alanı ve ağaçları da koruyarak park alanına çevirdik. Vatandaşlarımızın temiz hava alabileceği, stres atabileceği, eş ve dostla sohbet edebileceği bir alan oluşturduk. Çalışmalarımız tamamlanma aşamasına geldi. Belediye Park’ımızın ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER