Birinci: Adapazarın'ı birlikte yöneteceğiz

Seçim çalışmalarını, gündüz esnaf, akşam mahalle gezisi yaparak artırarak sürdüren Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; bu kapsamda; Adapazarı’ndaki sivil toplum örgütlerini de ziyaret etmeye devam ediyor. 

Birinci: Adapazarın'ı birlikte yöneteceğiz

Seçim çalışmalarını, gündüz esnaf, akşam mahalle gezisi yaparak artırarak sürdüren Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; bu kapsamda; Adapazarı’ndaki sivil toplum örgütlerini de ziyaret etmeye devam ediyor.  kocaali 

Saadet Partisi (SP) Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; beraberindeki partisinin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Abay ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte de stk ziyaretleri kapsamında; Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı, Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Sakarya Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altay ile Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turhan Salihoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretleri kapsamında; 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimi’nde göreve geldiklerinde; Sivil toplum örgütleri ile koordineli çalışacaklarına vurgu yapan Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; STKların önemine değindi. STK Başkanları ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. 

“VATANDAŞLARIN RAHAT YAŞABİLECEĞİ BİR ADAPAZARI İÇİN”
Göreve geldikleri ilk gün itibariyle ilk işlerinin belediye girişine ‘Rüşvet alanda verende melundur’ yazısına asarak, vatandaşların rahat yaşabileceği bir Adapazarı için uygulayacakları projeleri anlatan Abidin Birinci; “Ahlaklı, liyakatli siyaset ve belediyecilik yapan bir başkan olacağını söyledi. Abidin Birinci; “Her zaman, planlı ve programlı çalışacağız. Hizmetlerin vaktinde, eksiksiz  ihtiyaçlara göre yapılması ve sistematik bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacağız. Her durumda şeffaf olacağız. Yapılan tüm hizmetlerin halkın gözleri önünde açık ve şeffaf bir şekilde yapılacak. Adapazarı'nda yaşayanlar söz sahibi olacak.    Belediyede bütün personel güler yüzlü olacak. Belediyemize evinize gelir gibi geleceksiniz.Halkımızla bütünleşeceğiz. Herkesin derdi ile dertleneceğiz. Vatandaşlarımızın dertleri ne olursa olsun bu bizim görevimiz demeden dinleyeceğiz. Çözüm için gayret göstereceğiz Okuyamamış, meslek sahibi olamamış gençlerimize meslek edindirme kursları açılacak. Yolsuzluk ve israfa geçit verilmeyecek.  İhaleler, kayırmacılık yapılarak yandaşlara dağıtılmayacak. Lüks, gösteriş, şatafat için yapılan harcamaların tamamı vatandaşa doğrudan hizmet olarak sunulacak. Bölgesel halk pazarları kurulacak. Merhametli ve adil olacağız. Kendimiz için istemediğimizi halkımız için istemeyeceğiz. Kendimiz için istediğimizi halkımız için isteyeceğiz” diyerek nasıl bir belediyecilik yapacaklarını anlattı.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER