Birlikte atlatacağız

Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler de 5 binada bulunan 13 dairenin karantinaya alınması konusunda açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız” dedi.

Birlikte atlatacağız

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler Mahallesinde 5 binada bulunan 13 dairenin karantinaya alınmasına ilişkin yaptığı açıklamada, “Karantina kararı alınmasıyla birlikte karantinadaki vatandaşlarımıza erzak ve temel ihtiyaçları konusunda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

‘YANLARINDAYIZ’
Başkan Kılıç açıklamasında şu ifadeler yer verdi, “Erenler Mahallemizde 5 dairede alınan karantina kararının alındığı andan itibaren ekiplerimiz karantinadaki 58 vatandaşımız ile irtibatta. Karantina süreci kapsamında hemşehrilermizin destekçisi olacağız ve süreci birlikte atlatacağız inşallah. Umuyoruzki en kısa sürede bu süreci atlatacağız. Unutmayalım ki Covid-19 alacağımız tedbirlerden daha büyük değildir” dedi.
 

Erenler Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER