Birlikte güzel işlere imza atacağız

İller Bankası İstanbul Bölge Müdürü Nurullah Öztürk’ü SASKİ Genel Müdürlüğü’nde ağırlayan ve ciddi bir işbirliği içerisinde olduklarını belirten Dr. Rüstem Keleş, ilkleri gerçekleştirdikleri projelerde ve birçok çalışmada İller Bankası’nın önemli katkılar sunduğunu,

Birlikte güzel işlere imza atacağız

Hayata geçirilecek yeni projelerde de birlikte güzel işlere imza atacaklarını vurguladı. kocaali 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından hayata geçirilen yatırımlardan Göl Tesisleri, Hızırilyas Su Yönetim Merkezi ve ADASU HES İller Bankası İstanbul Bölge Müdürü Nurullah Öztürk ve İller Bankası Yapım Uygulamaları Müdürü Bahri Türkşen tarafından ziyaret edildi. Ziyaretler esnasında Öztürk ve Türkşen’e SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sezar Ercan ile Planlama ve Yatırım Dairesi Başkanı Mustafa Fırat eşlik etti. Daha sonra Genel Müdür Dr. Rüstem Keleş ile bir araya gelen İller Bankası yetkilileri, Keleş’ten devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Nitelikli tesisler
SASKİ’nin başarılı çalışmalara imza attığını söyleyen İller Bankası İstanbul Bölge Müdürü Nurullah Öztürk, “Yatırımları gelip yerinde gördük. Son derece nitelikli ve donanımlı tesisler. Bugüne kadar birçok projede SASKİ Genel Müdürlüğü’yle birlikte hareket ettik ve ediyoruz. Hayata geçirilerek yeni projelerde de desteklerimizi sürdüreceğiz” derken, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “Sayın Öztürk ve Türkşen’in yatırımlarımızı incelemek için gerçekleştirdikleri ziyaretten memnuniyet duyduk. Bilindiği üzere HES ve baraj yapan ilk yerel idareyiz. Bu ilklerin hayata geçirilmesinde ve şehir genelindeki birçok projemizde bizim şehrimize ilişkin vizyonumuzun yanı sıra İller Bankası’nın da önemli katkısı oldu. Şehrimiz için hazırlığını gerçekleştirdiğimiz önemli projeler var. İnşallah o projelerde de İller Bankası ile birlikte güzel işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER