Bu seçim doğruyu belirleyecek

Manavpınarı Mahallesi’ni ziyaret eden BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, “Seçimler genelde doğruyu değil sonucu belirler.

Bu seçim doğruyu belirleyecek

Manavpınarı Mahallesi’ni ziyaret eden BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, “Seçimler genelde doğruyu değil sonucu belirler. Ama bu seçim, herkes görecek ki sonucu değil doğruyu belirleyecek. Karasu, güler yüzlü hizmetkarını seçecek” dedi.kocaali

Mahalle buluşmaları sloganıyla her mahalleyi tek tek gezen Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, mahalle girişinde gençler tarafından meşale ve havai fişeklerle karşılandı. Mahalle kahvelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen İspiroğlu, mahalle sakinleriyle uzun süre sohbet etti. 2019 yerel seçimlerine dört ayrı görüşün bayrağını taşıyan isimlerle gireceklerini ifade eden Mehmet İspiroğlu, “Farklı görüşlere sahip bu dört isim ‘hizmet’ çatısı altında bir araya geldiyse, Karasu’nun seçmeni de parti gözetmeksizin bu çatı altında bir araya gelecektir. Hizmetin yeri de Büyük Birlik Partisi şemsiyesidir. Sizin desteğinizle ve de Cenabı Allah'ın izniyle seçimi kazanıp size hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Karasu, hizmet örneği olacak

İspiroğlu’ndan sonra mahalle sakinlerine hitap eden BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu ise konuşmasında, “Siyaset bir hizmettir. Bugüne kadar siyasetten geri kalmadım, bugünden sonra da hizmetten geri kalmayacağım. Mehmet İspiroğlu’nun başkanlığında gerçek hizmet kadrosuna sahip olacak bir Karasu’yu tüm Türkiye görecek. Karasu, siyasette bir tarih yazacak. Karasu siyaseti de hizmette tarih yazacak. Karasu’yu atamalı değil, Karasu'nun istediği belediye başkanı nasıl seçilirmiş herkes görecek. Biz de bunu birilerine deklare edeceğiz. Her zaman dediğimiz gibi, Karasu belediye başkanını Karasu halkı belirler, vekiller değil millettin asilleri olan milletin kendisi belirleyecek” ifadelerine yer verdi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER