Büyükşehir öğretmenlerin yanında

Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Birimi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde şehrin farklı yerlerindeki ilkokulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı.

Büyükşehir öğretmenlerin yanında

Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Birimi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde şehrin farklı yerlerindeki ilkokulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı.kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet sunan Çözüm Masası Birimi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okullara gerçekleştirdiği ziyaretlerle öğretmenlerin gününü kutladı. Çözüm Masası Koordinatörü Ömer Kasımoğlu eşliğinde gerçekleştirilen ziyaretlerde Karasu’da Limandere İlkokulu, Yuvalıdere İlkokulu, Sapanca’da Alaçam İlkokulu ve Arifiye’de Hacıköy İlkokulundaki öğretmenlerle bir araya gelindi. Bu anlamlı günde onların yanında olmak istediklerini belirten Kasımoğlu, öğretmenlere çeşitli hediyeler takdim etti ve başarılar diledi.

Yanlarında olmak istedik
Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Çözüm Masası Koordinatörü Ömer Kasımoğlu, “24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle şehrimizin farklı noktalarındaki ilkokul öğretmenlerine ziyarette bulunduk. Kutsal bir göreve hizmet eden ve genç nesilleri geleceğe hazırlayan öğretmenlerimizin bu anlamlı gününde yanlarında olmak istedik. Bir araya geldiğimiz öğretmenlerimize eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dileyerek çeşitli hediyeler takdim ettik. Büyükşehir Belediyesi olarak öğretmenlerimizin her zaman yanındayız. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarız” ifadelerini kullandı.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

SIRADAKİ HABER