Büyükşehir’in güçlü hizmet eli Pamukova’da olacak

Pamukovalı Muhtarları makamında ağırlayan Başkan Ekrem Yüce, “Pamukova’da aciliyeti olan sorunları çözüme kavuşturmak için çalışmalarımıza başladık.

Büyükşehir’in güçlü hizmet eli Pamukova’da olacak

Fevziye, Çardak, Özbek, Eğriçay ve Karapınar mahallelerimizde asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Pamukova’da gerçekleştirmek istediğimiz projelerimiz var. Projelerimizle ilçemiz büyük bir ivme kazanacak” dedi. kocaali 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip ve Pamukovalı Muhtarları makamında ağırladı. Buluşmada muhtarların yanı sıra AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik de yer aldı. Mahallelerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini ileten muhtarlar, Başkan Yüce’ye yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler. Tebrikleri kabul eden Başkan Yüce, muhtarlarla birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını ifade etti.

Muhtarlarımız çözüm ortağımız
Nazik ziyaretlerinden dolayı Pamukovalı Muhtarlara teşekkür eden Başkan Ekrem Yüce, “Hepimiz aynı şehirde yaşıyoruz. Şehrimizin daha güzel yarınlara ulaşması için çalışıyoruz. Muhtarlarımız bizim birer çözüm ortağımız. Onların talep ve önerileri bizim için çok değerlidir. Bu konuda mahallelerimizin sorun ve ihtiyaçlarını inşallah hep birlikte çözüme kavuşturacağız. Yapılması gereken hiçbir hizmetten eksik bırakmayacağız. Muhtarlarımızla iş birliği içerisinde çalışarak şehrimizi geleceğe taşıyacağız” dedi.

Mahallelerimizin ihtiyaçlarını gidereceğiz
Yüce, “Pamukova’da aciliyeti olan sorunları çözüme kavuşturmak için çalışmalarımıza başladık. Fevziye, Çardak, Özbek, Eğriçay ve Karapınar mahallelerimizde asfalt çalışmalarımızı tamamladık. İnşallah diğer mahallelerimizin de ihtiyaçlarını gidereceğiz. Hemşerilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap vermek için gayret göstereceğiz. Pamukova’da gerçekleştirmek istediğimiz projelerimiz var. Projelerimizle ilçemiz büyük bir ivme kazanacak. Allah güzel hizmetler yapmayı bizlere nasip etsin” dedi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER