Çelik ve Toç’tan Rumeli Balkan’lara ziyaret

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ne Sakarya Milletvekili Aday Adayları AK Parti Serdivan İlçe eski Başkanı Osman Çelik ile Derneğin Genel Sekreteri Ernur Toç ziyaret gerçekleştirdi.

Çelik ve Toç’tan Rumeli Balkan’lara ziyaret

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şehit “Dava adamı ve gönül dostu olarak partinin çeşitli dallarında görev yapan hemşerimiz Osman Çelik'e ve Derneğimizin genel sekreteri Ernur Toç'a bizi ziyaret ettiği için teşekkür ederiz. Kendilerini ailemizden görüyoruz.  Gazi meclise yollayarak Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bu ülke ve Sakarya için uyumlu şekilde çalışacaklardır. Böyle değerli arkadaşlarımızı Milletvekili olarak görmek isteriz” şeklinde konuştu.

AK Parti Serdivan İlçe eski Başkanlığı ve gençlik kolları başkanlığı başta olmak üzere partisinin çeşitli birimlerinde başarılı bir şekilde görev yapan Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayı Osman Çelik kendini tanıtarak, siyasi çalışmalarındaki hizmetlerini anlattı. Çelik: “İnşallah Ernur hanımda bende listeye girer, Ankara'ya gider Sakarya için bu ülke için Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çalışırız. Siyasi hayatımda hiç bir zaman telefonumu kapatmadım. Milletvekili olunca da kapatmayacağım. Milletvekili olursam Allah rızası için çalışacağım ve milletimiz için çalışarak uyku uyumayı da düşünmüyorum” dedi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER