Cemil Meriç’ten Toçoğlu’na teşekkür ziyareti

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mehmet Topaloğlu ve Tarih Öğretmeni Savaş Kanbur’u ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Lisemizi yaptığı çalışmalardan ötürü kutluyorum.

Cemil Meriç’ten Toçoğlu’na teşekkür ziyareti

İnşallah eğitime olan desteklerimiz devam edecek” dedi. Topaloğlu, ‘Kültür’den İrfana Cemil Meriç’ başlıklı sempozyuma sunduğu desteklerden dolayı Başkan Toçoğlu’na Cemil Meriç’in kızı Prof. Dr. Ümit Meriç’in imzaladığı kitapları takdim etti. kocaali

Sakarya Büyükşehir Başkanı Zeki Toçoğlu, Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mehmet Topaloğlu ve Tarih Öğretmeni Savaş Kanbur’la bir araya geldi. ‘Kültür’den İrfana Cemil Meriç’ başlıklı sempozyuma sundukları desteklerden dolayı Başkan Toçoğlu’na teşekkür eden Okul Müdürü Mehmet Topaloğlu, “Katkılarınız bizler için çok değerliydi. Tüm mesai arkadaşlarım ve öğrencilerimiz adına katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Topaloğlu, Cemil Meriç’in kızı Prof. Dr. Ümit Meriç’in imzaladığı kitapları Başkan Toçoğlu’na takdim etti.

Eğitime desteğimiz sürecek
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmalarına başlayan Başkan Toçoğlu, “Eğitim alanında yapılan tüm çalışmaları çok önemsiyoruz. Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisemizin de gerçekleştirdiği programalar gerçekten büyük bir öneme sahip. Destek olmak bizleri de memnun ve mutlu ediyor. İnşallah eğitim alanına yönelik yürüttüğümüz faaliyetler devam edecek. Bu vesileyle göstermiş olduğunuz nezaketten dolayı şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER