Çiftçilere Yeni Tarım Aletleri Tanıtıldı

Anadolu Grubunun düzenlediği, Anadolu Landini Anadolu Yollarda Roadshow etkinliğinin ikincisi Çiftçilerin yoğun katılımıyla Sakarya’da yapıldı.

Çiftçilere Yeni Tarım Aletleri Tanıtıldı

Anadolu Landini Anadolu Yollarda roadshow etkinliği ile yurdun dört bir yanındaki çiftçilerle bir bir araya gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin 14 İlinin kapsayacak ve bir ay sürecek olan etkinliğin ikincisi Sakarya’da yapıldı.
HABER- ASLI ÇAM
Sakarya Dernek kırı mahallesinde yapılan etkinliğe çok sayıda Sakaryalı çiftçiler katıldı. Etkinlikte çiftçiler için üretilen yeni nesil traktörler ve tarım araçları tanıtıldı. kocaali

Çiftçi Lütfü tetik etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi, teknoloji ilerledikçe tatbiki tarım araçlar  ıda gayet iyi bir şekilde ilerlemekte  ve Çiftçimizin hizmetinde. Pulluk, tırmık ve diğer ekipmanlar traktörün güçlerini göre çeşit çeşit olmakta ve bu ekipmanları çiftçimiz çok rahat bir şekilde kullanmaktayız. Biz Çiftçiler için bu etkinliği düzenleyenlere teşekkür ediyoruz dedi.
Çiftçi Çemalattin Başkanat ise şunları söyledi, Böyle tanıtım ve etkinlikler gelişen teknojileri  tanıtım amaçlı tatbiki iyi oluyor. Teknoloji geliştikçe, devamlı tarım aletleri de gelişmektedir. Bu yeniliği bizlerin kullanımına veren firma yetkililerine teşekkür ediyorum. Gelişen teknolojiden tabiki bizler çiftçiler yararlanıyoruz. Ve bu gibi etkinliklerde yenilikleri görüyoruz. Bu gibi etkinlikler bizler için oldukça faydalı oluyor dedi.
Anadolu Landini şirketi iletişim sorumlusu Gülşah Kayahan etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi, bu gün roadshow etkinliği ile Sakaryalı çiftçilerimizle bir aradayız. İlk etkinliğimiz Bursa’da başladı ve  bundan sonra ki etabımız ise Sakarya oldu. Tabiki yurdun dört bir yanında 14 ilimizde yapacağımız etkinlikle çiftçilerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz. Tabiki bizler de çiftçilerimizle buluşuyoruz ve bizlere de çok heyecan veriyor. Burada amacımız çiftçilerimize değer katacak hizmetleri kendilerine sunmak. Burada çiftçilerimize değer katacak hizmetleri kendilerine sunmak olduğunu söyledi.

Aslı ÇAM

SIRADAKİ HABER