Coşkun; Bayramlar kardeşliğin ve birlikteliğin en güzel şekilde yaşandığı günlerdir

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun Kurban Bayramı münasebetiyle bir açıklama yaptı.

Coşkun; Bayramlar kardeşliğin ve birlikteliğin en güzel şekilde yaşandığı günlerdir

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun Kurban Bayramı münasebetiyle bir açıklama yaptı. kocaali
Bayramın İslam âlemi açısından önemine vurgu yapan MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, “Bayramlar biz Müslümanlar için huzurun barışın ve kardeşliğin en güzel şekilde yaşandığı, küslerin barıştığı, yakın akrabanın hatırlandığı müstesna günlerdir. Bayram en küçükten en büyüğe kadar insanın ne denli bir varlık olduğunu idrak ettiği, Allah’ın kuluna en güzel ikramlarından biridir. Bu çerçeve de bayramları manevi hazzını en iyi şekilde idrak edip en güzel şekilde yaşamamız ve yaşatmamız gerekir.
MÜSİAD Sakarya olarak bizlerde Kurban Bayramı'nda ilimizin bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket ederek, vatandaşlarımıza destek olmaya çalıştıklarını ifade eden Coşkun,  "İnancımız gereği, yeryüzünün huzur ve barış içinde olmasını istiyoruz. Bizler de iş dünyası olarak iyilik için çalışmak, üretmek, kazanmak ve paylaşmakla yükümlüyüz. İyilikten ve adaletten yana olmakla yükümlüyüz. Acı ve gözyaşı değil, sevinç ve huzur dolu bayramlar geçirmemiz için Cenab-ı Hakk'a dua ediyor, İslam Âleminin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum." Dedi.
Sözlerinin sonunda Geleneksel Bayramlaşma programının Bayramın 2. Günü saat: 13.30’da şube hizmet binasında gerçekleştirileceğini hatırlatarak, tüm MÜSİAD ailesini ve MÜSİAD dostlarını Bayramlaşma Programına davet etti.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER