COŞKUN: “Vakit artık; üretme ve büyüme zamanıdır”

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, beraberindeki Yönetim kurulu Üyeleri ile birlikte MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne iadeyi ziyarette bulundu.

COŞKUN: “Vakit artık; üretme ve büyüme zamanıdır”

AK: “Partimiz Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile daha da güçlenecektir”
Adalet ve Kalkınama Partisi Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkanları Mustafa Ak ile birlikte Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve hazırda bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri’ni derneğin hizmet binasında ziyaret etti. Ziyarette; MÜSİAD Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetimi’ne daha önce kendilerine yapılan ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunan İlçe Başkanı Mustafa Ak; MÜSİAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve ülkenin daha da kalkınması adına hükümete sundukları projeleri de takdirle karşıladıklarını söyledi. Başkan Ak ziyarette ayrıca, 16 Nisan Referandum ile 21 Mayıs’ta gerçekleşen genel merkez kongresini de değerlendirerek, “Partimizin başına geçen cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte; daha yeni ve güçlü bir Türkiye’ye doğru adım atacaklarını söyledi.

COŞKUN: “İliminiz kalkınması için çalışıyoruz”

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ise;  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “MÜSİAD olarak, hükümetlerimize sunduğumuz projelerimiz ile birlikte her platformda ülkemizin kalkınmasına katkı ve destek olmaya çalışıyoruz. MÜSİAD bundan sonrada her zaman hükümetlerimizin yanında olmaya çalışacaktır. Sakarya Şubesi olarak, ilimizdeki gerek yerel yönetimler, gerekse STK’larla hep işbirliği içinde olacağız. Çünkü, vakit artık üretme ve büyüme zamanı”dır” diyerek, vurgu yaptı.
 

Levent CANDAN

SIRADAKİ HABER