Çözüm Masası doğa için bez çanta dağıttı

Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Birimi Çark Caddesi’nde bez çanta dağıttı. Plastik poşet kullanımını azaltmak için dağıtılan bez çantalar vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Çözüm Masası doğa için bez çanta dağıttı

Kasımoğlu “Plastik poşet kullanımını en aza indirmek için hassasiyetle çalışıyoruz. Sıfır Atık Projesi’ne destek amaçlı dağıttığımız bez çantalara gösterdikleri ilgiden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. kocaali 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğüne bağlı Çözüm Masası Birimi Sıfır Atık Projesi’ne destek kapsamında Çark Caddesi’nde bez çanta dağıttı. Dağıtılan bez çantalar vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Çözüm Masası Koordinatörü Ömer Kasımoğlu, plastik poşet kullanınını azaltmak için bez çanta dağıtımlarının devam edeceğini ifade etti.

Her eve bez çanta
Kasımoğlu “Çözüm Masası olarak plastik poşet kullanımını en aza indirmek için hassasiyetle çalışıyoruz. Şehrimizde bulunan her evde bir bez çanta bulunana kadar dağıtımlarımızı sürdüreceğiz. Dağıttığımız bez çantalarla vatandaşlarımızın plastik poşet alışkanlıklarından vazgeçerek doğaya karşı daha duyarlı olmalarını amaçlıyoruz. Sıfır Atık Projesi’ne destek amaçlı dağıttığımız bez çantalara gösterdikleri ilgiden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 13:05
SIRADAKİ HABER