Dostlarından Levent Candan’a sürpriz üzerine sürpriz

Bundan kısa bir süre önce “LC Haber Ajansı” ismini verdiği kendi ajansını kuran birçok İnternet Haber Sitesi’nde yöneticilik yapan Taka Gazetesi Sakarya Bölge Temsilcisi Gazeteci Yazar Levent Candan; Dost ve Arkadaşlarının günler boyunca doğum günü sürpriziyle karşılaştı.

Dostlarından Levent Candan’a sürpriz üzerine sürpriz

Adapazarı Kurtuluş Mahallesi Karaağaç Bulvarı No: 25’te hizmet veren “LC Haber Ajansı”na gelen yakın Dost ve Arkadaşları; Gazeteci Yazar Levent Candan’a doğum günü sürpriz, yaptı. Aynı zamanda derneklerinin de Medya Danışmanı olan Levent Candan’a ilk sürpriz Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve AKS Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanı Aytaç Demirci; Başkan Yardımcısı Vedat Selamet, birçok STK’da Yöneticilik yapan Sakarya’nın tanınmış ağabeyi İbrahim Koşutan ve Ali Kurtuluş, ‘dan geldi. İkinci sürpriz ise; Aynı günün akşamı kalabalık bir grupla, LC Haber Ajansı’na gelen Levent Candan’a “Platinum” dostum dediği Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi ve Sakaryalı Sanatçı Akif Yener başta olmak üzere Uğur Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Sakarya’nın ablası dediği İş Kadını & Danışman Sibel Metin, Yazar Gamze Karadağ ve Elit Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Güçlü’den geldi.

Bu sürpriz doğum gününde ayrıca Candan’ın yakın dostlarından; LC Haber Ajansı’nı dekore eden Ağaç Ustası Serkan Tüysüz, Fotoğraf Sanatçısı Yusuf Karpuz, Bizim Düzce İmtiyaz Sahibi Yavuz Çakar, Kameraman Yalçın Kesebir, Kırım Dernekleri Medya Danışmanı Nedim Ergün Kırımlı, Ajans Medya ve Sakarya Haber Ajansı Program Yapımcısı Şule Bayri, Ak Parti Kadın Kolları Kurucu üyelerinden İmran Hasekioğlu, Türkiye Gençlik Teşkilatı Sakarya İl Başkanı Pelin Kuzgun, Adapazarı Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Personeli İnci Ökten’de yer aldı.

Üçünü Sürpriz ise Gündüz Ekmek Pasta Fırını Sahibi Levent Gündüz’den gelirken Beşinci sürpriz Düzce Huzur Otomotiv Ustası Çetin Uzun’dan, Altıncı sürpriz Levent Candan’ın gazetecilikte hocası Sakarya Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeni Sakarya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni S. Levent Bayri’dan geldi. Devam eden sürprizlerin yedincisi ise Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Katlı Pazaryeri Esnaf Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir’den geldi. TradeZone Group Yönetim kurulu Başkanı Leyla Aydemir Yuluğ ve Gazeteci Yazar Hamdi Yuluğ çiftinden geldi. Candan’a son sürpriz ise Dostlar Kadırga Black Sea Sahibi Ali Çevik’ten İzmit Fuar içindeki mekanlarından geldi. Bu sürprizleri karşısında sevildiğini bir kez daha anlayan LC Haber Ajansı Başkanı Gazeteci Yazar Levent Candan, bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan başta Oğlu Yusuf Ahmet Candan olmak üzere tüm dostlarına teşekkür etti.

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER