Ebubekir Sıddık Savaşçı'dan Gaziler Derneğine Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesine ziyarette bulundu.

Ebubekir Sıddık Savaşçı'dan Gaziler Derneğine Ziyaret

Ziyarette İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı’ya derneğin onursal üyelik belgesi takdim edildi.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Engin Kahraman ve Ozan Özkaya’nın da katıldığı ziyarette Dernek Başkanı Gazi Mustafa Çolak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gazi İbrahim Günaydı, Gazi Fatih Keleş, Gazi Yiğit Uçar anlamlı ziyaretinden dolayı İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ve eğitim camiasına teşekkür ettiler.

Gazilerimizin ülkemiz için büyük önem arz ettiğini belirten İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, bu topraklarda huzur içinde yaşamamızı gazilerimiz ve şehitlerimize borçlu olduğumuzu ifade etti.

İl Millî Eğitim Müdürünün ziyaretinden ziyadesiyle mutlu olduklarını belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Gazi Mustafa Çolak, şanlı tarihimizle geleceğimiz arasındaki köprünün kurulmasında eğitim camiamızın çok önemli görev üstlendiğini belirterek, İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın liderliğinde tüm eğitimcilere teşekkürlerini iletti.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER