Eğitime desteklerimiz devam edecek

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Fazilet Durmuş’u makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Valiliğimiz, milletvekillerimiz, STK’larımızla tam uyum içerisinde çalışıyor, hep birlikte hareket ediyoruz.

Eğitime desteklerimiz devam edecek

Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime büyük destekler sunuyoruz.  İnşallah işbirliği içerisinde çalışarak, şehrimiz eğitimine destekler sunmaya devam edeceğiz” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Fazilet Durmuş’u makamında ağırladı. Başkan Toçoğlu, Durmuş’a yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederek, başarı dileklerini iletti. Fazilet Durmuş ise Sakarya’da projelerini hayata geçirmek istediğini kaydetti.

Desteklerimiz sürecek
İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’a Sakarya’ya hoş geldiniz dileklerini ileterek konuşmalarına başlayan Başkan Toçoğlu, “Sakarya yaşanabilir bir şehir. Valiliğimiz, milletvekillerimiz, STK’larımızla tam uyum içerisinde çalışıyor, hep birlikte hareket ediyoruz. Toplumumuzun gelişmesindeki önemli konulardan biri olan eğitim alanında da Büyükşehir Belediyesi olarak destekler sunuyoruz.
Bu konuda sizinle de işbirliği içerisinde çalışarak, şehrimiz eğitimine destekler sunmaya devam edeceğiz. Rabbim çalışmalarınızı kolaylaştırsın” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER