Elde edilecek gelir 100 talebenin İhtiyacı karşılanacak

Bilgi İnsan Akademi Kuran ve Hadis İlimleri Derneği’nin düzenlediği 21 - 29 Aralık tarihlerinde açık olacak olan ‘Hayır Çarşısı’ hizmete girdi. 

Elde edilecek gelir 100 talebenin İhtiyacı karşılanacak

Bilgi İnsan Akademi Kuran ve Hadis İlimleri Derneği’nin düzenlediği 21 - 29 Aralık tarihlerinde açık olacak olan ‘Hayır Çarşısı’ hizmete girdi. kocaali

Orhangazi Camii karşısı
Sakarya’nın güzide kurumlarından olan, niyeti hedefi ve gayesi ülkeye ve İslam âlemine Alim kazandırmak olan Bilgi İnsan Akademi Kuran ve Hadis İlimleri Derneği Kursu’nun kermesi; Cumhuriyet Mahallesi Kolağası Sokak (Orhangazi Camii karşısı) hizmete girdi. Doğal ev yapımı yöresel yiyeceklerden, giyime, süs eşyalarına kadar her şeyin bulunduğu kermes; 29 Aralık’a kadar açık olacak.

Talebeler için
Konuyla ilgili bilgi veren Derneğin Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Zahit Dizdar; “Kurslarında ilim öğrenen öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarının yararına olması maksadıyla düzenlemiş olduğumuz kermese; hem bir şeyler yaptırarak getirebilir, hem de alışveriş yapmak üzere gelebilirsiniz. Bu vesileyle kursumuzdaki yaklaşık İnşallah âlim olacak 100 talebemizin ihtiyaçların giderilmesine katkıda bulunabilirsiniz” diyerek, destek beklediklerini söyledi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER