Enerjimiz bizi güçlü kıldı

Sakarya SMMMO yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdük.

Enerjimiz bizi güçlü kıldı

Şehrimizde oluşan bu enerjinin bizi güçlü ve farklı kıldığına inandık ve şehrimiz için var gücümüzle çalışmaya devam ettik. Bu vesile ile tüm muhasebecilerimizin Muhasebeciler Haftası’nı kutluyorum” dedi. kocaali 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ertuğrul Kocacık ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Tüm oda üyelerinin Muhasebeciler Haftası’nı kutlayan Başkan Toçoğlu, SMMMO Başkanı Kocacık ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti. Kocacık, Başkan Toçoğlu’na günün anısına plaket ve çiçek takdim etti. 

Teşekkür ederiz
Sakarya SMMMO Başkanı Ertuğrul Kocacık, “1-7 Mart tarihleri arasında kutladığımız Muhasebeciler Haftası dolayısıyla Başkanımız Zeki Toçoğlu’nu ziyaret ederek, destek ve katkıları için teşekkür etmek istedik. Her zaman yanımızda olan, çözüm odaklı bir anlayışla çalışmalar gerçekleştiren Başkanımız Zeki Toçoğlu’na şehrimize kattığı değer için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Uyum içerisinde
Sakarya SMMMO tarafından gerçekleştirilen nazik ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Sakarya bir kardeşlik şehri. Çok şükür ki bizlerde tüm kurum ve kuruluşlarımızla olduğu gibi Sakarya SMMMO ile de uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdük. Şehrimizde oluşan bu enerjinin bizi güçlü ve farklı kıldığına inandık ve şehrimiz için var gücümüzle çalışmaya devam ettik. Bu vesile ile tüm muhasebecilerimizin Muhasebeciler Haftası’nı kutluyorum. Allah işlerinde kolaylıklar versin” dedi. 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER