Engelliler ve gönüllüler kahvaltıda bir araya geldi

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği; düzenlediği kahvaltı organizasyonuyla, engellilere ve ailelerine eğlence dolu güzel bir gün yaşattı.

Engelliler ve gönüllüler kahvaltıda bir araya geldi

Kısa adı SAKENDER olan ve kurulduğu ilk günden beri engellilere yönelik düzenlediği anlamlı faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren Bülent Dik Başkanlığı’ndaki Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği; Ahsen Plus’ta gerçekleştirdiği kahvaltı organizasyonuyla, engellilere ve ailelerine eğlence dolu güzel bir gün yaşayarak, gönüllerince eğlendi. Yalova ve Sakarya’dan çok sayıda engellilerin bir araya geldiği kahvaltıya; grup olarak katılan ve Sakarya’da çeşitli etkinliklerde bulunan Hyundai Sakarya İ20 Garage Ekibi; Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği’ne büyük destek vererek, her zaman engellilerin yanlarında olduklarını, sosyal faaliyetlere destek vermeye devam edeceğini bildirdi. 

Eğlence dolu bir gün kocaali
Hiçbir menfaat beklemeden yıllardır engellilere gönülden hizmet ettiklerini ifade eden Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Dik; “Bugün Hyundai Sakarya İ20 Garage Ekibi ve Ahsen Plus’un destekleriyle gerçekleştirdiğimiz kahvaltı organizasyonuna katılarak, engellilerimizin faaliyetlerine destek veren tüm aile ve katılımcılara canı gönülden teşekkür ediyoruz. Ekibiyle bizim her zaman yanımızda olan Sakarya Faal Müzisyenler ve Müzik Sevenler Derneği’ne de ayrıca teşekkür ediyorum. dedi. Kahvaltının ardından; Sakarya Faal Müzisyenler ve Müzik Sevenler Derneği, çaldığı hareketli müzikler eşliğinde engeli ve katılımcıları doyasıya eğlendirdi. 

Levent CANDAN

SIRADAKİ HABER