Erbakan'a yakınlığı ile tanınan Sapanca; 23 Kasım 2018'e hazır

Erbakan Vakfı Sapanca İlçe Temsilciliği; Genel Başkanları Dr. Fatih Erbakan'ın "'Bir çiçekle bahar olmaz, ancak her bahar bir çiçekle başlar" sloganıyla 23 Kasım 2018 Cuma günü kuracağı yeni partinin ilçe teşkilatı olarak hazır olduklarını vurguladı.

Erbakan'a yakınlığı ile tanınan Sapanca; 23 Kasım 2018'e hazır

CEVHER: "Sapanca’mız ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun" kocaali 
Sapanca İlçe Teşkilatı'nda Abdulgafur Cevher Başkanlığı'nda bir araya gelen Yöneticiler;  Dr. Fatih Erbakan'ın Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın doğum günü olan 29 Ekim gününde açıkladığı partinin kuruluş tarihi ile ilgili Sapanca olarak hazır olduklarının mesajını verdi. Bu doğrulta çalışmalarına hız veren Sapanca İlçe Teşkilatı Yöneticileri; toplantı tarihini genel merkezle aynı hareket doğrultusunda yaparak yeni açılan ilçe binasında yapmış oldukları ilk toplantıda partileşme sürecinde olduklarını ve bundan sonraki çalışmalarının "Sapanca’mız ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun" diyerek temennide bulundular.

'Baharı başlatan çiçek' merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan

Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan "Bir çiçekle bahar olmaz, ancak her bahar bir çiçekle başlar" sloganıyla 'Milli Görüş Hareketinin ikinci baharı olarak' nitelediği partisinin kuruluş tarihinin 23 Kasım 2018 Cuma olduğunu söyledi.  Erbakan konuşmasında şu mesajlara yer vermişti: "Buyurun başlıyoruz. 'Bir çiçekle bahar olmaz, ancak her bahar bir çiçekle başlar' anlayışıyla 1969 yılında tüm insanlığın kurtuluşu için yola çıkan 'Baharı başlatan çiçek' merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın doğum günü ve milletimizin yeniden dirilişinin başlangıcı olan 29 Ekim'de; Milli Görüş Hareketi'ne ikinci baharını yaşatmak, milletimizin ve yedi milyar insanın kurtuluşunu ve selametini temin etmek için yola çıkacak kutlu kervanın müjdesini milletimize, İslâm Âlemi'ne ve tüm insanlığa veriyoruz Elhamdülillah. Milletimizin tarihi, inancı ve ruh kökünün doğal bir sonu olan Milli Görüş zihniyetini hakkıyla temsil etmek, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedeflerine ulaşmak için siyasi partimizi 23 Kasım 2018 Cuma günü kuruyoruz. Tüm ezilenlere ve mazlumlara umut olmak için, kaba kuvvetin değil, hakkın üstün tutulduğu bir dünya için başlattığımız kutlu yürüyüşümüz tüm insanlığa hayırlı ve mübarek olsun." 
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER