Erenler’de Zabıta teşkilatının 196. yıl dönümü kutlandı

Zabıta Teşkilatı’nın 196. Kuruluş Yıl Dönümü Haftası etkinlikleri kapsamında Zabıta personeli ile bir araya gelen Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül,

Erenler’de Zabıta teşkilatının 196. yıl dönümü kutlandı

“Gerek esnafımızla, gerek ilçemizin en ücra noktasındaki vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında köprü vazifesi gören Zabıta Teşkilatımızın 196. Kuruluş Yıl Dönümü Haftasını kutluyorum” dedi.

Erenler Belediyesi Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül ve Serkan Cerrahoğlu, Zabıta Teşkilatı’nın 196. Kuruluş Yıl Dönümü Haftası etkinlikleri kapsamında Zabıta personeli ile bir araya geldi. Programda konuşan Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül, “Zabıta Teşkilatımız, sizler belediyemizin temsil ve gülen yüzüsünüz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

KUTLU OLSUN
Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül, “Vatandaşımızın huzuru ve belediyemizin yetki alanına tabi olan kamu düzeninin korunabilmesi amacıyla, can ve başla çalışan, gerek esnafımızla gerek ilçemizin en ücra noktasındaki vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında köprü vazifesi gören Zabıta Teşkilatımızın 196. Kuruluş Yıl Dönümü Haftasını kutluyorum” dedi.

DEĞERLENDİME TOPLANTISI
Program Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül’ün konuşmalarının ardından Zabıta Müdürlüğünün çalışmaları hakkında gerçekleşen istişare ve değerlendirme toplantısı ile devam etti. Zabıta Müdürü İsmail İşçi, düzenlenen programdan dolayı Başkan Yardımcılarına teşekkür etti. 

Erenler Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER