Eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’tenErenler İlçe’ye ziyaret

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı eski Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik; AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek; İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve partili yöneticilerle görüştü.

Eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’tenErenler İlçe’ye ziyaret

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı eski Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik; AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek; İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve partili yöneticilerle görüştü. kocaali

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erenler İlçe Teşkilatı; dün partilerinin Kurucu İl Başkanı, Sakarya eski Milletvekili Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı eski Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik’i ağırladı. Ziyaretinde; AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ile görüşen Doç. Dr. Hasan Ali Çelik; teşkilat çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek; 24 Haziran Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçimi’nde gösterdikleri başarılı çalışmalarından dolayı da tebrik etti. AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz; partisinin İlçe Yöneticilerin de hazır bulunduğu ziyarette; güzel dileklerinden dolayı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik’e teşekkür etti. 
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER