Esnaflarımızla birlikteliğimiz devam edecek

Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın yeni hizmet yeri açılışına katılan Başkan Toçoğlu, “Odamızın yeni yerinin hayırlı olmasını diliyorum.

Esnaflarımızla birlikteliğimiz devam edecek

Büyükşehir Belediyesi olarak esnafımızla birlikte olduk, destekler sunduk. İnşallah desteğimiz artarak devam edecek” dedi.  kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası yeni hizmet yerinin açılışına katıldı. Kurtuluş Mahallesi Bankalar Caddesi’nde gerçekleşen açılışa AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu,  SESOB’a bağlı oda ve birlik başkanları ile üyeleri yer aldı.

Berberler Odası yeni yerinde
Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu, “Bizim için önemli olan bu günde bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyoruz” derken; SESOB Başkanı Hasan Alişan, “Odamızın yeni yerinin hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Hayırlı olsun 
Başkan Toçoğlu, “Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın yeni hizmet yerinin hayırlı olmasını diliyorum. Yeni binalarında üyelerine daha kaliteli ve güzel hizmet vereceklerine eminim. Büyükşehir Belediyesi olarak esnafımıza her zaman destekler sunduk. İnşallah desteğimiz artarak devam edecek” ifadelerini kullandı. 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER