Eyüpoğlu Güler yüzlü hizmet için bir hedefimiz var

Cukurahmediye Mahallesi’nin 47 yaşındaki Muhtar Adayı Erdoğan Eyüpoğlu; doğup büyüdüğü mahallesine “Güler yüzlü hizmet” sunulması için, oylarına talip olduklarını söyledi. 

Eyüpoğlu Güler yüzlü hizmet için bir hedefimiz var

Genç dinamik sorunları bilen çözüm üreten ekip kocaali 
Adapazarı’nda 30 yıldır esnaflık yapan Kızılay ve Sakarya Makedonya ve tüm Göçmenler Derneği üyesi olan Erdoğan Eyüpoğlu; 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçiminde, doğup büyüdüğü mahallesi olan 1745 seçmene sahip Cukurahmediye’den muhtar adayı olarak, mahalle halkından destek bekliyor. 1 Nisan’da göreve geldiğinde yapacakları projeleri de anlatan Cukurahmediye Mahallesi Muhtar Adayı Erdoğan Eyüpoğlu; ekibindeki Aza Adayları Özcan çalışkan, Ali Armağan, Faruk Demiryandı, Erol Babaç, Necati Tavlı, İsmail Gökdemir, İrfan Aslan ve Bülent Boytekin ile birlikte hazır olduklarını söyledi. Eyüpoğlu projelerini ise şöyle sıraladı: “Belediyemiz ile ortak çalışma yapılarak cadde ve sokaklarımızın sorunu en hızlı şekilde çözülecektir.


Yetersiz olan çocuk parkı aktif hale getirilecektir. Sokaklarımızın daha temiz olması için belli noktalara çöp konteynerleri yerleştirilecektir. Ramazan ayında iftar program düzenlenip, mahalle halkımızın kaynaşması sağlanacaktır. Mahallemiz gençlerine İşkur desteği ile iş imkânı sağlanmaya çalışılacaktır. İhtiyaç sahibi aileler için sosyal yardımlaşma dernekleri ile iletişime geçilip, yârdim almaları sağlanacaktır. Mahallemizin belirli noktalarına kamera sistemi yerleştirilecektir. Halk eğitim merkezi ile iş birliği yapılarak, hanımlara el sanatları kursu açılacaktır. Mesai saatlerinde muhtarlığımız açık olacaktır. Mesai saatleri dışında ise bir telefon kadar halkımıza yakın olacağız. Amacımız devlet ve belediyemiz ile mahallemiz arasında köprü olmaktır. Tüm söz verdiklerimizi yerine getirmek için başta belediye olmak üzere tüm resmi kurum ve kuruluşlarla iş birliği halinde olacağız. Ekip arkadaşlarımız ile birlikte bütün mahallemizi kucaklayarak sorunları çözmek için muhtarlık hizmetine talibiz.” Sakarya Makedonya ve tüm Göçmenler Derneği başkanı Zeki Sürer’de Cukurahmediye Mahallesi’nde bulunan tüm hemşerileriyle Erdoğan Eyüpoğlu’nun yanında olduklarını belirtti.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 13:44
SIRADAKİ HABER