Ferizli Belediyesi'ne traktör hibe edildi

Ferizli’ye hizmet ve katkılarıyla adından sıkça söz ettiren Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun özel girişimleri sonucu, belediye araç filosuna bir yenisini daha ekledi.

Ferizli Belediyesi'ne traktör hibe edildi

Sanko Holding – Başak Traktör tarafından hibe edilen traktörün teslimi belediye hizmet binası önünde gerçekleştirildi. Gurur ve mutluluğunu kamuoyuyla paylaşan Başkan Gündoğdu, şöför kolduğuna oturarak ilçe merkezinde tur gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Ferizli Belediyesi’ne hibe edilen vakumlu yol süpürge aracı ile birlikte 17. hibe araç, belediye filosuna kazandırılmış oldu.

Yeni aracın ilçeye hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Gündoğdu “Belediye araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Hibe yoluyla birçok önemli aracı filomuza kazandırdık. Bugün belediyemize kazandırdığımız traktör ile her alanda kullanılabilecek ve ihtiyacımız olan bir araçtı. Amacımız Ferizli Belediyesi'ni dışa bağımlı tutmadan kendi öz kaynaklarıyla her türlü işi yapabilmesi. Çok şükür göreve geldiğimiz günden bu güne toplamda 17. Kazandırdık. İhtiyaç duyulan ekipmanları müdürlüklerimize kazandırmaya devam edeceğiz. Sanko Holding Başak Traktör tarafından belediyemize hibe edilen sıfır traktörün Ferizlimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 
 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER