Feri̇zli̇ Beledi̇yesi̇ Olağan Mecli̇si̇ Toplantısı Gerçekleşti̇ri̇ldi̇

Ferizli Belediye Meclisinin olağanüstü meclis toplantısı yapıldı.

Feri̇zli̇ Beledi̇yesi̇ Olağan Mecli̇si̇ Toplantısı Gerçekleşti̇ri̇ldi̇

Ferizli Belediye Meclisi, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında olağanüstü meclis toplantısını gerçekleştirdi. Saat: 10.30 da gerçekleşen toplantıda 2019 Faaliyet Raporu onaylanırken, 10 madde görüşülerek karara bağlandı. Meclis salonunda korona virüs önlemleri alınarak yapılan toplantıda encümen ve komisyon üyeleri de seçildi. 
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, toplantı öncesi belediyenin faaliyetleri ile ilgili meclis üyelerine bilgi verdi. 

2019 Faaliyet Raporu
Gündemin yedinci maddesinde görüşülen 2019 Faaliyet Raporu, oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin sekizinci maddesinde ise borçlanma yetkisi ele alındı. Ferizli Belediyesinin proje ve yatırımları için “İller bankası A.Ş.” den 3 milyon TL'lik kredi çekilmesi konusunda Başkan Gündoğdu'ya oy çokluğuyla yetki verildi. 

Toplantıda encümen ve komisyon üye seçimleri de yapıldı.
Belediye encümen üyeliğine Mehmet Tunç ve Abdurrahman Kaşkaş seçildi.
İmar komisyonu üyeliğine Halim Kılkış, Ruhi Şenol, Abdurrahman Kaşkaş, Mustafa Yayla ve Abdullah Efiloğlu seçilirken, plan bütçe komisyonuna Kemal Şahintürk, Mutlu Bülbül, Muharrem Solak, Abdullah Kaşkaş ve Hüseyin Deniz, Hukuk komisyonu üyeliğine ise Mutlu Bülbül, Ruhi Şenol, Muharrem Solak, Abdullah Kaşkaş ve Necattin Ürdem seçildi.
Plan bütçe komisyonuna havale edilen dokuzuncu maddenin karara bağlanması için 19 Haziran Cuma günü saat 10.30 da toplanmak üzere ikinci oturuma karar verildi.

Dilek ve temenni
Toplantının sonunda meclis üyeleri dilek ve temennilerini ilettiler. 
Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu yaşanan Bingöl Depremi nedeniyle bölge halkına geçmiş olsun dileklerini iletirken, Pençe-Kartal operasyonunda bulunan kahraman Mehmetçiklere başarılar diledi. Toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.


 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER