Ferizli Belediyesi’nde Online ödeme dönemi başladı

Ferizli Belediyesi, internet sitesi üzerinden vatandaşların emlak, reklam, konut vergisi gibi ödemelerini kolaylıkla yapabilmeleri için online ödeme sistemini hayata geçirdi.

Ferizli Belediyesi’nde Online ödeme dönemi başladı

Ferizli Belediyesi, vatandaşların belediyeye gelerek ödemelerini yaptığı emlak vergisi, konut vergisi,  ilan, çevre temizlik vergisi gibi ödemelerini vakit kaybetmeden belediyeye ait www.ferizli.bel.tr adresinde ki E-Belediye sistemi üzerinden online olarak rahatlıkla ödeme yapabilecekleri ödeme sistemini duyurdu.

Aktif hale gelen sistem ile ilgili açıklama yapan Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu; ’’Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için yaptığımız çalışmalardan birini daha hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Vatandaşlarımızın belediyeye gelerek yaptıkları ödemeleri, digital ortama geçirerek E-Belediye ödeme sistemi ile hem vakitten tasarruf etmelerini hem de ödeme işlemlerini kolaylaştırmayı sağladık’’ dedi.

Güvenli ödeme sistemiyle ödeme esnasında oluşabilecek sorunlara karşı önlem alındığını belirten Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu; ’’www.ferizli.bel.tr adresinde E-Belediye sekmesi menüsünde bulunan E-Belediye uygulaması içerisinde üye olarak veya hızlı ödeme menüsünden emlak reklam, ilan, konut vergisi gibi birçok ödeme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Oluşturduğumuz sistem üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirilirken ödeme esnasında oluşabilecek her türlü sıkıntıya karşı güvenli ödeme sistemi ile gerekli tüm önlemlerimizi aldık’’ diye konuştu.

Ferizli Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden 7 gün 24 saat hizmet verecek olan Ferizli Belediyesi Hızlı Ödeme sistemi, kullanım kolaylığıyla vatandaşlara vakit tasarrufu da sağlayacak.

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER