Ferizli Belediyesi'nden Serdivan'a atandı

Ferizli Belediyesi Özel Kaleminde görev yapan Burak Ak, Serdivan Belediyesi'ne atandı

Ferizli Belediyesi'nden Serdivan'a atandı

Ferizli Belediyesi Özel Kalem Servisinde görev yapan Burak Ak, Serdivan Belediyesi’ne tahsildar memuru olarak atandı. 
Ferizli Belediyesi’nin sevilen isimlerinden biri olan Burak Ak, 22 Kasım Cuma günü Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, başkan yardımcıları ve mesai arkadaşlarıyla vedalaşarak, belediyeden ayrıldı. Duygusal anların yaşandığı vedalaşma esnasında Burak Ak mesai arkadaşlarıyla tek tek helalleşti. 


Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Burak Ak’a emeklerinden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Ak’ın çalışkan ve dürüst bir kişiliğe sahip olduğunu vurgulayan Başkan Gündoğdu, “Ferizli Belediyesi olarak gerçekten işinin hakkını veren bir kardeşimizin aramızdan ayrılışı bizleri üzmüştür. Burak kardeşimize yeni görevinde başarı diliyorum. Kendisine kapımız her zaman açık olacaktır. İşinde ki başarısını Serdivan Belediyesi’nde de göstereceğine inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Burak Ak yaklaşık dokuz yıl boyunca Ferizli Belediyesi’nde; emlak servisi, fen işleri müdürlüğü ve yazı işleri müdürlüğünde görevlerini yürütmüştür. Son olarak Ferizli Belediyesi Özel Kalem servisinde görev yapan Burak Ak, kurumlar arası yapılan görevlendirmesinin ardından Serdivan Belediyesi’ne tahsildar memuru olarak atandı. 25 Kasım Pazartesi günü Serdivan Belediyesi’nde yeni görevine başlayacak olan Ak, evli ve iki çocuk babasıdır.

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2019, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER