Ferizli’de 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Düzenlendi

15 Temmuz 2016 tarihinde Fethullahçı Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişiminin 4’ncü yıl dönümü vesilesiyle ülke çapında olduğu gibi Ferizli’de de müftülük, kaymakamlık ve belediye organizasyonuyla çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Ferizli’de 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Düzenlendi

Ferizli’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Ferizli Merkez Mezarlığında şehitlik ziyareti ile başladı. Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü ve Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, şehit aileleri ile birlikte şehit kabristanlığına karanfil bıraktı. Burada 15 Temmuz Şehitlerimiz ve tüm Şehitlerimiz ruhuna Kuran-ı Kerim okundu ve dua edildi. 
Programa Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Cezaevi Komutanı Salim Çetinkaya, Emniyet Amiri Yusuf Kabay, Ferizli Cumhuriyet Savcıları Onur Şen ile Özgür Yurdakul, şehit aileleri, imam hatipler, belediye meclis üyeleri, STK’lar ve vatandaşlar katıldı.
15 Temmuz Şehitleri Anma Etkinlikleri daha sonra Ferizli Merkez Cami’sinde düzenlenen Kur’an-ı Kerim ve mevlit programıyla devam etti. Öte yandan şehitler için indirilen hatmi şerifler, duasıyla birlikte şehitlerin ruhuna bahşedildi. Etkinlikler, Ferizli Belediyesi tarafından yapılan ikramlar ile sona erdi.
 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER