Gelecek Partisi’nden ilk ziyaret  Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi’ne

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Can Seçkin; ilk ziyaretini, Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği’ne gerçekleştirdi 

Gelecek Partisi’nden ilk ziyaret  Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi’ne

Aynı zamanda Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya il Başkanı da olan Sakarya Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir ve yönetimini, hizmet binasında İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Can Seçkin ile birlikte ziyaret eden Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay; çalışmalar hakkında bilgi aldı. Katlıpazaryeri Alışveriş Merkezi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir, “Bizim bu ülkeye hizmet eden herkese saygımız var.

Kim ki bu ülkeyi hizmet ediyorsa onun yanındayız. Katlı Pazaryeri esnafı olarak, problemleriniz anlatmakla bitmez. Sorunlarımızı Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya bildirdik. Tamam dediler, ama herhangi bir hamle görmedik. Katlı Pazaryerimiz adeta kaderine terk edilmiş bir durumda. Biz Sakarya'nın simgesi bir katlı Pazaryerini güzelleştirmeye çalışıyoruz ama bizle ilgilenen yok. Bizim projemiz 860 esnaf olarak burayı kentsel dönüşüme sokarak, kimseden bir şey beklemeden kendimiz 4 ana girişi olan, altı otopark, üstü sebze meyve kahvaltılık, onun üstü giyim, onun üstünde sosyal alan olarak hizmet etmeyi hedefliyoruz” dedi. 

ALBAY: “Bizim eleştirici değil birleştirici bir yapıya sahip bir misyonumuz var”
Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay; “İlçe kongrelerini tamamlıyoruz. Bizim parti programımızda devletin, vatanın, milletin temel taşlarına sahip çıkan, eleştirici değil birleştirici bir yapıya sahip bir misyonumuz var. Kongre sonrası ilk ziyaretimizi size, bu ülkenin vazgeçilmezleri olan siz esnaflara ve bunları bir araya getiren sizlere yapıyoruz. İnsanların gönlüne giremez iseniz başarılı olamazsınız. Biz sorunları yerinde dinlemek için yola çıktık. Çözüm üretmek adına da mazlumların sesi olmayı vizyon edindik” dedi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER