Genç MÜSİAD’dan Rektör Ziyareti

Sakarya Genç MÜSİAD Başkanı Enes BOZ ve Yönetim Kurulu üyeleri Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih SAVAŞAN’ı ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet SARIBIYIK’I makamında ziyaret etti.

Genç MÜSİAD’dan Rektör Ziyareti

Sakarya Genç MÜSİAD Başkanı Enes BOZ ve Yönetim Kurulu üyeleri Recep Yarıcı, İlyas ÇİMEN, Alperen Hamit DÖĞER, Ragıp Enes KILIÇ, Mahmud Sami EMİNLER, Yunus Emre KÜÇÜK, Hüseyin Can COŞKUN, Ahmed AKYOL, Yusuf İBRAHİMBAŞ ve Shemil BİBULATOV Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih SAVAŞAN’ı ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet SARIBIYIK’I makamında ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Sakarya Genç MÜSİAD’ın; Sakarya Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ile ortaklaşa yürüttüğü ve temellerini 5 yıl önce attıkları Genç Ticaret Köprüsü projesinin bu sene 9 Nisan Salı günü 3.sünü gerçekleştirecekleri Ülke Sunum Ödül Programı hakkında istişare yapıldı.

Genç Ticaret Köprüsü 3. Ülke Sunum Ödül Programı
Temellerinin 5 sene önce Genç MÜSİAD Sakarya tarafından atıldığı Genç Ticaret Köprüsü projesinin bu sene 3.cüsü gerçekleşecek olan ödül programına 25 farklı ülkeden toplamda 47 farklı üniversite öğrencisi katıldı. Sunumları izleyen MÜSİAD, Genç MÜSİAD ve Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği’nden sorumlu jüriler en iyi sunumu yapan 3 ülkeyi belirlediler. İlk 3’e giren Fas, Bangladeş ve Kazakistanlı öğrenciler 9 Nisan Salı günü saat: 14:00’da MÜSİAD Sakarya şube hizmet binasında canlı sunumlarını yapacaklar ve jüri tarafından yapılacak puanlamaya göre para ödülünü alacaklar. Geçen sene ikincisi gerçekleşen ülke sunum ödül programında 1. Mali, 2. Bangladeş, ve 3. Sudan olmuştu.
 

Sakarya MÜSİAD

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER