Getap Puzzle Psikoloji Danışmanlık Merkezi hizmete girdi

Getap Puzzle Psikoloji Danışmanlık Merkezi düzenlenen törenle açılarak hizmete girdi. Açılış kurdelesini kesen Dr. Sabit Vural; “Bundan 65 yıl önce ilk muayenemi açmıştım.

Getap Puzzle Psikoloji Danışmanlık Merkezi hizmete girdi

Şimdi ise aynı heyecanla torunumun Psikoloji Danışmanlık merkezini açmanın heyecanını yaşıyorum. Sakarya’ya Hayırlı olsun” dedi. kocaali

Sakarya’da bir ilk Gelişim Takip Programı
Sakarya’da bir ilk olan Getap Puzzle Psikoloji Danışmanlık Merkezi; Cumhuriyet Mahallesi Menekşe Sokak No: 25’te açılarak hizmete girdi. Açılışa; çok sayıda davetli katılırken, katılan davetliler arasında; AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu üyesi ve SATSO Meclis Üyesi Enver Tok’ta yer aldı. Psikolog Mert Pırıldar ve Psikolog Burak Uysal tarafından faaliyete geçirilen Getap Puzzle Psikoloji Danışmanlık Merkezi; “Bireysel Psikolojik Danışmanlık, Evlilik ve Çift Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Kurumsal Danışmanlık, Öğrenci Koçluğunun yanında Türk İşaret Diliyle” psikolojik danışmanlık hizmeti de veriyor. Puzzle Psikoloji, Sakarya’da ilk kez, Zihin ve zekâyı geliştiren bilimsel bir gelişim-takip programı olan Getap’ı (Gelişim Takip Programı) bünyesinde uygulamaya başlamıştır. GETAP çocuk ve gençlerde dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu ve öğrenme güçlüklerine ve destek olmakta, bellek, dikkat, konsantrasyon gelişimini sağlamaktır.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER