Geyve SAMEK’ten Yılsonu Sergisi

Büyükşehir Belediyesi Geyve SAMEK kursiyerlerinin atölye çalışmlarında hazırladığı eserlerden oluşan Yılsonu Sergisi, 16 Mayıs Salı günü Geyve Sosyal Gelişim Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunulacak. 

Geyve SAMEK’ten Yılsonu Sergisi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Sanat ve Meslek Eğitim Kursları’nda (SAMEK) Yılsonu Sergi heyecanı devam ediyor. Kursiyerlerin öğretim dönemi süresince hazırladıkları el emeği eserler, Sakaryalı sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. Yılsonu sergi açılışlarının Gevye SAMEK ile devam edeceğini belirten Yaygın Eğitim Şube Müdürü Halide Yeliz Kama, tüm Sakaryalıları 16 Mayıs Salı günü, saat 16.00’da, Geyve Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek açılış programına davet etti. 

16 Mayıs Salı 
Kama açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “SAMEK merkezlerimizde yıl boyunca yapılan el emeği ürünler bu sergilerde sahneleniyor. Arifiye, Sapanca, Akyazı, Kaynarca ve  Karasu SAMEK’in ardından Geyve’de de sergi açılışımızı gerçekleştireceğiz. 16 Mayıs Salı günü açılacak olan sergimize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” diye konuştu.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER