Gönül kazanalım

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda bayramın bütün inananlara huzur, refah ve güzellikler getirmesini temenni etti

Gönül kazanalım

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda bayramın bütün inananlara huzur, refah ve güzellikler getirmesini temenni etti kocaali
Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayan Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, bayram sevincinin yüreklerde kalıcı olmasını dileyerek, “Bu sevinci en güzel yaşayanlar; gönül kazanan, yardımlaşan ve kardeşçe birbirine sarılanlardır. Bayramın bütün inananlara huzur, refah ve güzellikler getirmesini diliyorum” diye konuştu.
Başkan Bayrak “Kurban Bayramı paylaşmaktır.  Hoşgörü, sevgi, kardeşlik ve insan onuruna yakışan ne kadar güzel duygu varsa hepsinin en yoğun bir şekilde yüreklere dolduğu bu özel günler dilerim daim olur. Bayramlarda yaşanan güzellikleri her gün hep birlikte yaşayabilmenin gayreti içerisinde olmalıyız. Kurbanlarımızı et için değil paylaşmak için kesersek ayrı bir huzur yaşayacağımıza inanıyorum”
Tehditler ve ekonomik savaş inanıyorum ki bizleri maneviyat ikliminde bizleri daha da kenetleyecektir. Kurban Bayramının ruhuna uygun paylaşımcı yaşantımızın sürekli olmasını temenni ediyorum. Kurban Bayramının İslam Alemine ve insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Başta Sakaryalı hemşehrilerimin olmak üzere herkesin Bayramını kutlar esenlikler dilerim”

Güven HASBAŞ

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER