Hasret Bitiyor Festival Başlıyor

Sapanca Belediyesi 4.El Sanatları Festivali 21 Temmuz Perşembe günü başlayacak.

Hasret Bitiyor Festival Başlıyor

Covid salgını nedeniyle 2 sene ara verilen festival, bu yıl yeni yerinde muhteşem organizasyonla başlıyor.

Sapanca Belediyesi 4.El Sanatları Festivali 21-24 Temmuz'da Sapanca Festival ve Fuar Alanı’nda gerçekleşecek. Festivali kapsamında ünlü isimler,  çocuk oyunları, konserler festivale katılanlarla buluşacak. Açıldığı günden itibaren binlerce misafir ağırlayan festival konuklarına sanat ve eğlenceyi bir arada sunacak.

Gölün kıyısında eşsiz manzara eşliğinde

21-24 Temmuz tarihleri arasında 4 gün sürecek olan festivalde gümüş işleme, el yapımı bebekler, el ürünü kıyafetler, yine el emeği dekoratif ürünler, resim, takı, deri işçiliği, taş baskısı, cam sanatı, ahşap boyama gibi geleneksel el sanatlarının yansıra, el emeği yiyecek ve içeceklerle 150 standın yer alacağı bilgisi verildi. Gölün kıyısında eşsiz göl manzarası eşliğinde bu yılki festival bir başka olacak.

4 Gün dolu dolu konser

Melih Kibar Sahil Yolu Caddesi, Sapanca Festival ve Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek olan festivalde stantların yanı sıra her akşam farklı bir sanatçı sahne alacak. Festivale katılacak sanatçılar ve sahne alacağı tarihler şöyle: 21 Temmuz Perşembe Kürşat Gürel, 22 Temmuz Cuma Sapanca’nın Sesleri, 23 Temmuz Cumartesi Aydilge, 24 Temmuz Pazar Sinan Akçıl konseri ile festivale gelen misafirler doyasıya eğlenecekler. Konserlerin 21.00 da, çocuk etkinliklerinin 16:00 da başlayacağı bilgisi verildi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER