Hendek Zabıtası 7/24 görevde 

Hendek halkının huzuru ve sağlığı adına 7/24 mesai yaparak tüm talepleri değerlendiren Zabıta ekipleri kafe, market, Pazar yeri ve fırın gibi işletmelerde dört koldan denetimlere devam ediyor. 

Hendek Zabıtası 7/24 görevde 

TİTİZLİKLE VE GAYRETLE 
Genel kontrol ve rutin görevlerini titizlikle yapan ekipler; ilçede gıda üretimi ve satışı yapan işyerleri ile kafeler, restoranlar, fırınlar, pastaneleri denetlerken, marketlerde etiket-ürün son kullanma tarihi denetimlerine de ara vermeden ediyor. Ayrıca Salı pazarı, Yeşilyurt ve Çamlıca’da kurulan pazarları yoğun denetim altına alan ekipler vatandaşların mağdur olmaması adına yoğun çaba gösteriyor. İşletmelerde kanununa uygunluk, hijyen, gramaj ve etiket gibi denetimlerini yaparak işletme sahiplerini uyaran Zabıta ekipleri, vatandaşların özellikle ilettiği şikayetleri de titizlikle değerlendiriyor.

ARALIKSIZ DEVAM EDECEK 
Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada, “ Zabıta ekiplerimiz 7/24 ara vermeden mesailerine devam ederken, günün her saatinde gelen tüm şikayetler ivedilikle değerlendirilmektedir. Her hangi bir şikayet ve talebi olan vatandaşlarımızın 444 54 03 numaralı çağrı merkezimizi arayarak taleplerini bildirmesi sorunun çözümü adına önem arz etmektedir. Ekiplerimiz tüm sorumluluk alanlarında görevlerine aralıksız devam etmektedir” denildi. 

Hendek Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER