Her Mahalleye Etkin Hizmet 

Mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun son programı Kurtbeyler Mahallesi’ndeydi.

Her Mahalleye Etkin Hizmet 

Mahalle sakinleriyle buluşan Işıksu, “AK Parti Adapazarı teşkilatımızla el ele mahallelerimizin ihtiyaçlarına yönelik etkin hizmetlerimizle şehrin kalbi Adapazarı’mızın daha güzel yarınlarına emin adımlarla yürüyoruz.” dedi. 
 
Işıksu Kurtbeyler’de
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, mahalle temsilcisi Orhan Arslan, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları Kurtbeyler Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Mahalle muhtarı Muhittin Kurt’un da yer aldığı toplantıda, yapılan ve yapılacak olan hizmetlere dair istişarelerde bulunuldu. 

Gece Gündüz Çalışma
Kurtbeyler mahalle sakinlerinin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Işıksu, “Bizim için 84 mahallemizin her biri çok önemli. Belediyemiz ve teşkilatımız gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını sürdürüyor. Kurtbeyler Mahallemize de hak ettiği bütün güzelliklere kavuşturmak için çalışıyoruz. Burada yaptığımız istişareler yapılan hizmetlerin memnuniyeti ölçmek, eksiklerimizi görmek açısından çok önemli. İnşaallah bu istişarelerimize devam ederek, teşkilatlarımızla el ele tüm ihtiyaçları tespit edip anında ve etkin hizmet ilkesiyle vatandaşlarımızın yüzünü daima güldürmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı. Toplantı çay sohbeti eşliğinde tamamlandı. 

 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER