Hoş Geldin Bebek Ziyaretleri Devam Ediyor

Sapanca Belediyesi tarafından yürütülen “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında yeni doğan bebek ziyaretleri devam ediyor. 

Hoş Geldin Bebek Ziyaretleri Devam Ediyor

Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelleri; Aslı-Yavuz Yeşildaş çiftinin bebekleri Asya Bebeği, Melek- Bilal Yakışan çiftinin bebekleri Alparslan Bebeği, Mehtap - Okan Alkan çiftinin bebekleri Masal Bebeği ve Sibel - Meknun Bayoğlu çiftinin bebekleri Umay Bebeği, Cemre - Mehmet Çalışkan çiftinin bebekleri Aybike Bebeği, Beyzanur - Emre Ulaş çiftinin bebekleri Zümranur Bebeği, Fatma Zehra - Muhammed Feyzioğlu çiftinin bebekleri Meryem Bebeği ve Nazan - Zinnur Cebeci çiftinin bebekleri Burak Ege Bebeği ziyaret edip ziyaret ederek, ailelerin mutluluklarına ortak oluyorlar. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in, selamını ve geçmiş olsun dileklerini ileten belediye personelleri yeni doğan bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ailelere bebek bakım paketi hediye ediyor. 

Ziyaret edilen aileler Sapanca Belediyesi’nin “Hoş Geldin Bebek” projesini çok başarılı bulduklarını ve böyle bir sosyal proje ile gönüllere girdiklerini belirterek, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen'e hayata geçirdikleri bu proje için teşekkürlerini ilettiler. Yeni doğan bebekleri ya da çevrelerinde yeni doğan bebek olanların Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne ait 0 850 224 54 54 – 100 nolu telefondan irtibata geçilmesini rica ettiler.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER