Huzur ve güvenin teminatı

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri Polis Teşkilatı’nın 174. yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı makamında ziyaret etti

Huzur ve güvenin teminatı

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ziyaret ederek çiçek takdim etti. Başkan Bayrak, “Devleti ve milleti için canını ortaya koyan şehitlerimizi rahmet kahraman gazilerimizi minnetle anıyoruz. Sizin nezdiniz de bütün polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi

İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ziyaretten dolayı teşekkür ederek “Sivil toplum kuruluşlarımız, vatandaşlarımız ile birlikte omuz omuza, kol kola huzur ve güven ortamını temin etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle mutlu etti” diyerek Başkan Bayrak ve yönetici arkadaşlarına teşekkür etti.

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin en önemli teminatı olan emniyet teşkilatımız, bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumlarından biridir. 174 yıllık köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip emniyet teşkilatımız, emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir. Bizlerde toplumda huzur ve güvenin teminatı olan polislerimizin her daim yanında olmaya gayret ediyoruz” dedi.

Başkan Bayrak “ Adalet, eşitlik, sabır ve hoşgörü çerçevesinde görevlerini yerine getirme gayretinde olan polislerimiz, sadece suçluyu yakalamakla değil, suçun önlenmesi noktasında da gece gündüz demeden fedakarca çalışmaktadırlar. Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Günü'nü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Güven HASBAŞ

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER