İş dünyamızın şehrimize olan katkıları devam edecektir

MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce, “MÜSİAD’ın çalışmalarını yakından takip ediyorum.

İş dünyamızın şehrimize olan katkıları devam edecektir

MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce, “MÜSİAD’ın çalışmalarını yakından takip ediyorum. İş dünyamızın hem istihdama hem de şehir ekonomisine katkılarının önümüzdeki süreçte de devam edeceğine inanıyorum. Öte yandan Kırgısiztan’ın Oş şehri ile kardeşlik bağı oluşturacak, ekonomik bir köprü kuracağız. Rabbim çalışmalarımızı bereketlendirsin” dedi.kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimi ile bir araya geldi. Yeni görevine başlayan Başkan Ekrem Yüce’yi tebrik eden MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Birlik ve beraberlik temennisi
Sakarya için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “MÜSİAD’ın çalışmalarını yakından takip ediyorum. İş adamlarımızın şehrimize yapmış olduğu katkılardan dolayı müteşekkirim.  İş dünyamızın hem istihdama hem de şehir ekonomisine son derece önemli katkıları bulunuyor. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanımız Yaşar Coşkun ve yönetimine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Şehrimiz ekonomisine, istihdamına, gelişimine yönelik katkılarınızın önümüzdeki süreçte de devam edeceğine inanıyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını temenni ediyorum” dedi.

Os şehri ile ekonomik köprü
Başkan Ekrem Yüce, “İş dünyamız ile birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Bu konuda çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. Şehrimizin 2021 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti ilan edilmesini sağlamak için Kırgızistan’daydık. 2019 Kültür Başkenti olan Oş’ta etkinliklere katıldık. Devlet erkanıyla görüşmeler sağladık. Öte yandan Oş şehri ile kardeşlik bağları oluşturma arzusundayız. Ekonomik bir köprü kuracağız. Şehrimizin ekonomik yönden gelişmesi ve iş istihdamının artması yönündeki bu çalışmalarımıza şehrimizin iş adamlarından önemli destekler bekliyoruz” dedi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER