Işıksu Öğrencileri Mutlu Etmeye Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 8’inci sınıflar için düzenlenen Nehir Projesi izleme sınavında, Adapazarı’ndan ilk 20 arasına girme başarısını gösteren öğrencilere verdiği sözü yerine getiren Başkan Mutlu Işıksu, öğrenciler ve aileleri ile buluştu, akıllı saatlerini hediye etti.

Işıksu Öğrencileri Mutlu Etmeye Devam Ediyor

Işıksu, “Adapazarı’mızın eğitim başarısının daha ileri noktalarda olması için gayretlerimiz sürecek.” dedi.

Başkan Işıksu Sözünü Tuttu
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ile birlikte, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 8’inci sınıflara özel olarak düzenlenen Nehir Projesi izleme sınavında, Adapazarı’ndan ilk 20 arasına girme başarısını gösteren öğrenciler ve aileleri ile bir araya gelerek akıllı saatlerini hediye etti.

Bakırtaş’tan Teşekkür
Adapazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen buluşmada konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, “Her alanda olduğu gibi akademik anlamda da öğrencilerimizin yanında olan ve desteklerini hiç esirgemeyen Mutlu Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bugünkü buluşma ve hediyeler bizleri çok memnun etti. Eğitim camiası olarak çok çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Eğitim Başarısı İçin Gayret Sürecek
Gösterdiği nezaket için İlçe Milli Eğitim Müdürü Bakırtaş’a teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Biz, Adapazarı’mız hep başarılı olsun, yüzü gülsün, güzelliklerle kuşansın istiyoruz. Eğitim, her şeyin başı. Bu anlamda Milli Eğitim Müdürümüzle, okullarımızla çok güzel bir birlikteliğimiz var. Öğrencilerimize bu sınavda başarılı olun, akıllı saatleriniz bizden diye söz vermiştik. Sözümüzü tutuyoruz. Ancak mesele söz tutmak değil, evlatlarımızla bir araya gelmek. Her zaman bir araya geleceğiz, buluşacağız ve hep birlikte çalışacağız. Adapazarı’mızın eğitim başarısının daha ileri noktalarda olması için gayretlerimiz sürecek.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Başkan Işıksu, öğrenciler ve aileleri ile sohbet etti, hediyelerini takdim etti ve hatıra fotoğrafı çekildi. 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER