Kadıoğlu emekliliğini dostlarıyla kutladı

Sağlık sektöründe 29 yıl hizmet veren Yalçın Kadıoğlu, emekli oluşunu dostlarına verdiği bir yemekle kutladı.

Kadıoğlu emekliliğini dostlarıyla kutladı

Sağlık sektöründe 29 yıl hizmet veren Yalçın Kadıoğlu, emekli oluşunu dostlarına verdiği bir yemekle kutladı.kocaali

DEVLETTE UZUN YILLAR GÖREV
Devletin Sakarya’daki çeşitli hastanelerinde uzun yıllar memur olarak çalışan Yalçın Kadıoğlu, 1990 yılında başladığı SSK Hastanesi’nde 15 yıl, 2005 yılından itibaren Yenikent Devlet Hastanesi’nde 5 yıl, ve 2010 yılında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptığı 8 yıllık görevinin ardından emekliliği hak kazandı. Sağlık sektöründe 29 yıl hizmet veren Yalçın Kadıoğlu, emekli oluşunu dostlarına Boşnak Börekçisi Balım Kafe’de verdiği bir yemekle kutladı.

SPOR’DAN HİÇ KOPMADI
Adapazarı Güllük Mahallesi’nde oturan, çevresinde dost canlısı ve renkli kişiliği ile tanınan Kadıoğlu, memuriyeti öncesi sporla uğraştı. 1985 yılında Fenerbahçe Futbol Kulübü’nün altyapısında oynadı. Daha sonra da spor hayatından kopmayan Yalçın Kadıoğlu fahri olarak araştırmacı spor yazarlığı yaptı. Çeşitli basın kuruluşlarında haber, yazı ve röportajları ile dikkat çeken Kadıoğlu, emeklilik sonrası spor dünyasına daha aktif olarak döneceğini belirterek, “Futbol, çocukluk yaşlardan bu yana ilgi alanlarım arasında yer aldı. Şimdi bu alanda daha faydalı ve güzel çalışmaların içinde olacağım. Sporseverlerimiz için sürprizlerle geliyorum” diye konuştu.

Foto: Emekli oluşunu dostlarıyla bir araya geldiği yemekte kutlayan Yalçın Kadıoğlu, bu mutlu gününde kendini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür etti. 

Foto: Yalçın Kadıoğlu, Boşnak Börekçisi Balım Kafe’de dostlarıyla bir araya geldi. Yakın dostu Balım Kafe işletme sahibi Adem Koç’a, gösterdiği ilgi için de teşekkür etti.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER