Kadir Şentürk Beyin Ameliyatı İçin Yardım Bekliyor

Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 11. Sınıf Elektrik bölümü öğrencisi olan Kadir Şentürk, Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Beyin Ameliyatını olabilmek için gün sayıyor. 

Kadir Şentürk Beyin Ameliyatı İçin Yardım Bekliyor

Ses kısılması sebebiyle doktora başvuran Kadir Şentürk gerekli muayenenin ardından beyninde tümör tespit edildi. Şentürk’ün arkadaşlarını ve ailesini derinden sarsan bu üzücü habere bir de ameliyat masrafları eklenince babası Şenol Şentürk Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret etti. kocaali

17 yaşındaki Kadir’in yaşadıklarına sessiz kalmayarak kapsamlı bir kampanya başlatılması talimatını veren Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Kadir henüz çok genç bir delikanlı, gelecekte onu daha güzel günlerin beklediğine eminim. Bu ameliyatın gerçekleştirilebilmesi için elimden ne geliyorsa yapacağım. Karasulu olan olmayan bütün vatandaşların da aynı duyarlılığı göstereceği kanaatindeyim” dedi. 

Kadir’in ameliyat masrafları için ilk etapta 65 bin TL toplamda ise 90 bin TL’ye ihtiyaç var. Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar, Finansbank şubelerinden, babası Şenol Şentürk’e ait TR79 0011 1000 0000 0055 9093 04 numaralı Iban adresini kullanarak yardımda bulunabilirler.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER