Karasu Belediyesinden Berber ve Kuaförlere Maske

Karasu Belediyesi, 11 Mayıs’ta faaliyete geçen berberler ve kuaförlere maske desteği sağladı.

Karasu Belediyesinden Berber ve Kuaförlere Maske

İlk olarak Destek Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ilaçlama ekipleri tarafından ilçe de bulunan berber ve kuaförlere dezenfekte çalışması yapılmıştı. Bu çalışmaların ardından Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçedeki berber ve kuaförlere tedbir ve kurallara uymaları konusunda bilgiler verilerek maske dağıtımı yaptı.

Berber ve kuaför esnafı gerçekleştirilen ilaçlama çalışmalarından ve yapılan maske yardımından dolayı Destek Hizmetler Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekiplerine ve özellikle Belediye Başkanı İshak Sarı’ya teşekkürlerini ilettiler.
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Korona virüs tedbirleri kapsamında kuaför ve berberler yaklaşık 2 ay boyunca kapalıydı. Alınan tedbirler kapsamında yeniden hizmet vermeye başladı. İlçemizde hizmet veren kuaför ve berberlere belediye olarak desteğimiz devam ediyor. Kuaför ve berberlerin kullanması için maske dağıtımına başladık. Belediye olarak tedbirleri elden bırakmıyoruz ve halkımızın sağlığı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeniden hizmet vermeye başlayan kuaför ve berberlerimize kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER