Karasu’da Asfalt Çalışmaları Hız Kazandı

Başkan İshak Sarı; “Tüm halkımız iyi bilsin ki, yapboz tarzıyla kaynaklarımızı çarçur etmeyeceğiz.

Karasu’da Asfalt Çalışmaları Hız Kazandı

Bu konuda vatandaşlarımızın içi kesinlikle rahat olsun. Karasu’yu adım adım gezip hangi sokakta, hangi caddede neye ihtiyaç var biliyoruz. Çalışmalarımızı planlıyoruz, belirli program çerçevesine alıyoruz. Ne yapacağımızı en iyi şekilde belirleyip İlçemizin geleceği için çalışıyoruz” dedi.

“Karasu’da Asfalt Çalışmaları Hız Kazandı”
Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, sıra asfalt serim çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Mevlana caddesinde başlatılıp titizlikle tamamlanan sıra asfalt çalışmasının ardından ikinci etap çalışmalarına geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Aziziye Mahallesi Eski Hastane caddesinde asfalt serim çalışmalarına başladı. 

“Karasu’da Sıra Asfalt Çalışmaları Yoğun Şekilde Devam Ediyor”

Asfalt hizmetleri ve diğer farklı çalışmaların ilçenin her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini bildiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; “İlçemizin birçok farklı noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Sınırlarımız içinde olan 40 mahallemizin de eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız. Hassas bir şekilde çalışarak tüm sorunları imkânlarımız ölçüsünde ortadan kaldırmak için gayret ediyoruz. Bu konuda son derece ciddi ve disiplinli çalışıyoruz” ifadelerine yer verildi. Ayrıca, İlçe merkezi genelinde yürütülen çalışmalara mevsim şartları elverdiği sürece devam edileceği belirtildi.
İhtiyaç duyulan birçok sokak ve caddede asfalt çalışması yapıldığını belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Halkımızın refah seviyesini artırmak, günlük hayatlarını kolaylaştırmak ve onlara konforlu bir yaşam sunabilmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İlçemizin ulaşım kalitesini daha üst seviyeye çekmek adına birçok mahallemizde sıcak asfalt çalışması yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bugün, Aziziye Mahallemizde asfalt çalışmalarımızı başlattık. Halkımız şuna emin olsun ki, belirli bir plan ve program dâhilinde bütün mahallelerimize hizmetlerimizi götüreceğiz” dedi.
Aziziye Mahallesinde yapılan sıcak asfalt çalışmalarında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan İshak Sarı; “Karasu’nun her köşesine aynı duyarlılıkla dokunmaya gayret ediyor, hiçbir işi ertelemeden, sorunların üzerine giderek, çözüm odaklı çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetlerle İlçemizi daha yaşanabilir bir Kent olma yolunda geleceğe hazırlayacağız. Bugün Aziziye mahallemizde başlattığımız asfalt çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Asfalt çalışmalarımızın Aziziye mahallemize ve tüm İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
YORUMLAR
İhsan ARSLAN
İhsan ARSLAN - 8 ay Önce

Süpersiniz, karasu artık canlanıyor, çalışmaları zevkle izliyoruz, her geçen gün yollar daha'da güzel, araçlarımız rahatça seyir halinde zevk almaya başladı, teşekkürler sayın ishak başkan, teşekkürler emeği geçen tüm çalışanlarımız ellerinize, emeğinize sağlık.

SIRADAKİ HABER