Kaynarca’da altyapı ve asfalt atağı

AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli, Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner ve muhtarlarla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Kaynarca’da 16 kilometrelik Başoğlu, Ortaköy, Turnalı ve İşaret Mahallelerini yeni yüzlerine kavuşturduk.

Kaynarca’da altyapı ve asfalt atağı

Şimdi de Kaynarca’ya bağlantıyı sağlayan Birlik ve Topçu Mahallelerinin 12,5 kilometrelik güzergahını tamamlıyoruz. İlçemize 10 milyonluk proje ile Sapanca Gölü suyunu ulaştırdık. Kaynarca Atıksu Arıtma Tesisi projemiz hazır, yakın zamanda ihaleye çıkacağız” dedi. Kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli, Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner ve ilçeye bağlı Arifiye, Ortaköy, Başoğlu muhtarlarıyla bir araya geldi. SASKİ’de gerçekleştirilen görüşmede Genel Sekreter İbrahim Pehlivan ile SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş de yer aldı. Heyet; ilçelerinde gerçekleştirilen çalışmalar dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

Kaynarca’da arterler yenileniyor
Başkan Zeki Toçoğlu, “Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlattığımız asfalt çalışmalarımızı 16 ilçemizde ve şehir merkezinde yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Kaynarca ilçemizde de Başoğlu, Ortaköy, Turnalı ve İşaret Mahallelerini yeni yüzlerine kavuşturduk. 16 kilometrelik arterin yanında şimdi de Kaynarca’ya bağlantıyı sağlayan Birlik ve Topçu Mahallelerinin 12,5 kilometrelik güzergahını tamamlıyoruz. İnşallah 2019 yılına kadar asfaltsız grup yolu bırakmayacağız. Kaynarca’ya, hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Arıtma tesisi için ihaleye çıkılacak
Kaynarca’ya Sapanca Gölü’nün suyunu ulaştırdıklarını ekleyerek sözlerini sürdüren Başkan Zeki Toçoğlu, “10 milyonluk projemizin açılışını kısa süre önce gerçekleştirdik. Sapanca Gölü’nden aldığımız suyu ilçemizin 41 mahallesine ulaştırdık. Şimdi kısmi olarak mahallelerimizde şebeke yenileme çalışmaları yapıyoruz. Bunun yanında Kaynarca Atıksu Arıtma Tesisi projemiz hazır, yakın zamanda ihaleye çıkacağız” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER