Kırımlı Türkleri; Bu Hafta ÜR'ü Ağırladı

Sakarya Kırımlı Türkleri Derneği; her hafta Salı günleri gerçekleşen Yönetim Kurulu Toplantısı’nda bu hafta CHP Adapazarı Belediyesi Meclis üyesi Adayı Şuayip Ür’ü ağırladı.

Kırımlı Türkleri; Bu Hafta ÜR'ü Ağırladı

BAŞKAN ADAYI VE KENDİSİNE DESTEK İSTEDİ
CHP Adapazarı Belediyesi Meclis üyesi Adayı Şuayip Ür; Sakarya Kırımlı Türkleri Derneği’nin bu haftaki konuğu oldu. Seçim çalışmaları ve projeleri hakkında Sakarya Kırımlı Türkleri Yöneticilerine bilgi veren Şuayip Ür; 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimi’nde partisinin Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç’a ve belediye meclis üyesi adayı olarak ta kendisine destek istedi.

KIRIMLI TÜRKLERİ’NİN TARİHİ

Sakarya Kırımlı Türkleri Derneği Başkanı Vefa Coşkun ile Yönetim Kurulu Üyeleri; Başkan Yardımcısı Ahmet Remzi Babagil, Genel Sekreter Çağlayan Kart, Denetim Kurulu Üyesi Metin Kaymaz ve Sayman Feridun Saray ile Derneğin Basın Danışmanı Nedim Ergün Kırımlı; ziyaretinden dolayı Şuayip Ür’e teşekkür ederek; adaylık yolunda başarılar diledi. Kırımlılar ziyaretinde ayrıca, Ür’e, Kırımlı Türkleri’nin tarihi hakkında da detaylı bilgiler verdi. Şuayip Ür ayrıca; göstermiş olduğu örnek misafirperverliklerinden dolayı Sakarya Kırımlı Türkleri Derneği yöneticilerine teşekkür etti. 
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER