Kobaş başarıya doymuyor

Geçtiğimiz hafta yapılan “11-12 Yaş İl İçi Vize Yarışları’na katılan Kobaş Yüzme Kulübü”nün 6 sporcusunun tamamı, 4 adet ‘A Barajları’nı geçerek kısa kulvar (25metre) final yarışlarında yüzmeye hak kazandı.

Kobaş başarıya doymuyor

6 SPORCUNUN TAMAMI KULVARI GEÇTİ
Katıldığı yarışmalarda ve gösterdiği başarılarla adından devamlı söz ettiren Kobaş Yüzme Kulübü; başarıya doymak bilmiyor. Son olarak 28, 29 Ekim 2017 tarihlerinde Kent Park içinde bulunan Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleşen “11-12 Yaş İl İçi Vize Yarışları’na katılan Kobaş Yüzme Kulübü’nün 6 sporcusu da 4 adet ‘A Barajları’nı geçerek kısa kulvar (25metre) final yarışlarında yüzmeye hak kazandı. kocaali

AYŞE DENİZ GÜVEN İL BİRİNCİSİ OLDU

Kobaş Yüzme Kulübü’nün sporculardan 2006 doğumlu Ayşe Deniz Güven yarışmada ‘50 Metre Serbest’ ve ‘50 Metre Sırtüstü’ yarışlarında 1’inci olurken, rakiplerini açık farkla geçerek, beklentileri fazlalaştırdı. Böylelikle Ayşe Deniz Güven’in milli takıma aday olabileceğini bir kez daha ispat etti. Yarışmaya katılan diğer sporcular; Ayşe Deniz Güven, Zeynep Azra Özel, Aydınhan Göze, Yağız Efe Bolat, Alperen Gürsoy ve Yusuf Uçar; 25-26 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşecek olan grup müsabakalarına ardından da 10-13 Mayıs 2018 tarihindeki finallere katılacak.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER